KURZY

Momentálně neprobíhá žádný kurz.

Další kurz je plánován na podzim 2019.


Jarní kurz 2019

Hlavní informace:

 • každý pátek:  od 17 hodin
 • cena kurzu: 800 Kč/pes

S Sebou:

 • očkovací průkaz s platným očkováním proti vzteklině
 • obojek
 • vodítko
 • pamlsky
 • hračky
 • misku na vodu

Bližší informace k organizaci kurzu zodpovíme na emailu klubu - info@kkhlucin.cz

Výcvik základní ovladatelnosti psa pro veřejnost bude od března 2019 probíhat v areálu Kynologického klubu Hlučín Rovniny. Zájemci se sejdou v deseti lekcích, kde se dozví, jak pracovat se svými psíky, naučí se základy ovladatelnosti a poslušnosti, získají možnost socializace. Kurz bude probíhat většinou v pátek od 17,00. První lekce se uskuteční v pátek 1.března 2019 v 17,00. Doporučujeme přijít bez pejsků, dohodneme podrobnosti, projdeme kousek teorie, zkontrolujeme očkovací průkazy pejsků, domluvíme se na pomůckách k výcviku apod. Prosíme zájemce, aby se přihlásili na info@kkhlucin.cz. Uveďte své jméno, plemeno a věk psa. Těšíme se na setkání.   


Náš klub předává majitelům psů informace v oblasti socializace psa, a to v průběhu pořádaných tříměsíčních kurzů (10 nedělí po sobě). Setkáte se s různými výcvikovými metodami, které Vám pomůžou nejen při výcviku, ale i v běžných situacích. Na zřeteli jsou především ty cviky, které napomáhají vzájemnému pohodovému soužití člověka a psa (přivolání, odložení, chůze na vodítku, apod.).

Čekají Vás příjemné chvíle ve společnosti Vašich čtyřnohých kamarádů, kde to nebude jen dřina, ale také psina. 


 1. Kurz trvá 10 týdnů.
 2. Jedna lekce je dlouhá přibližně 2 hodiny.

 3. Lekce, kterých se nezúčastníte se nenahrazují a musíte si "učivo" dohnat.

 4. Každý kurz je ukončený mini zkouškou, kde se hodnotí týmová práce psovoda a psa. Dozvíte se naše doporučení, na co se zaměřit, kde více chválit a v čem být důslednější.
  Účast v kurzu je možné opakovat.

 5. Po úspěšném absolvování kurzu máte možnost stát se dalším z našich členů a pokračovat v úrovni výcviku.

Máte-li chuť s pejskem pracovat intenzivněji anebo ho připravit na zkoušky, máte možnost využít po domluvě také individuální lekce se zkušenými instruktory.